A Tudományos Diákköri Tanács soron következő alakuló gyűlése

A Tudományos Diákköri Tanács (TDT) soron következő alakuló gyűlését 2011. szeptember 21-én (szerdán) 16 órától tartja az Urológiai Klinika tantermében.

A gyűlésen a jelöltek közül választjuk ki a TDT hallgatói elnökét, hallgatói titkárát, és az Általános Orvostudományi Kar 9 oktatói- és 7 hallgatói tagját a 2011/2012-es tanévre. A TDT-be a Gyógyszerésztudományi Kar, és a Fogorvostudományi Kar 1-1, a Népegészségügyi Kar 2-2 oktatói és hallgatói, szavazati joggal rendelkező küldöttet ezen szavazástól függetlenül delegál.

Szavazati joga van minden jelenlevő intézeti / klinikai TDK felelősnek és egy az intézetben / klinikán dolgozó TDK hallgatónak.
Kérjük, hogy az intézeti TDK felelős értesítse az alakuló gyűlésről az intézet által a TDT-be jelölt oktatókat és hallgatókat, a TDT titkárát pedig a jelöltek kilétéről szeptember 17-ig a zsbereczky@med.unideb.hu címen. A helyszínen is történhet jelölés, amennyiben a jelölt a jelenlevők 50%-nak támogatását bírja, úgy felkerül a jelölőlapra.

Külön kérjük a TDT jelenlegi tagjait, hogy jelezzenek vissza e-mailben (zsbereczky@med.unideb.hu) amennyiben a következő évben nem kívánnak/tudnak részt venni a TDT munkájában. Amennyiben nem jeleznek, automatikusan felkerülnek a jelölőlapra (ez alól természetesen a végzett hallgatók kivételek).

A szavazatokat a helyszínen a TDT elnöksége által kijelölt szavazatszámláló bizottság számlálja össze. Kérjük az érintettek feltétlen megjelenését és aktív részvételét.

A hatékonyabb kommunikáció érdekében egyúttal azt is kérjük, hogy az oktatási szervezeti egységek 2011/2012-es tanévre kijelölt TDK felelősei juttassák el e-mailben (zsbereczky@med.unideb.hu) az elérhetőségükre vonatkozó adatokat (név, intézet, e-mail cím, klinikai mellék, mobil telefon).